Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

logo    Bazénová chemie Brno    INTERNETOVÝ OBCHOD 

Úvod » Chlorová bazénová chemie » Chlorové MAXI 200g tablety do bazénu 1,2 kg


        

Chlorové MAXI 200g tablety do bazénu 1,2 kg

img

 

Číslo produktu: XX1001/52125V
EAN kód: 705
cena bez DPH: 196 Kč
cena s DPH (21 %):
237 Kč

Kompletní specifikace

Bazénové chlorové tablety 1,2 kg

Pomalu a beze zbytku rozpustné chlorové tablety s cca 90% aktivního chloru. Vysoce účinné chlorové tablety k dlouhodobému a stabilnímu zachlorování bazénové vody. Tablety jsou vhodné pro běžné rodinné bazény. Pomalé rozpouštění tablety zajistí, že voda v bazénu se nepřechloruje a není cítit chlorem.

Doporučené dávkování je 1 chlorová tableta na 20 - 30 m3 vody v bazénu, což odpovídá množství, které by mělo ve vodě po dobu 5 až 10 dní udržet doporučenou koncentraci volného chloru, tj. 0,3 mg/l. Koncentrace je závislá rovněž na teplotě vody, intenzitě slunečního záření, zatížení bazénu a dalších faktorech jako je počasí apod. Tablety se přidávají do vody v plováku nebo pomocí dávkovače tablet umístěného před filtrem.

Balení obsahuje: 1,2 kg - 6 tablet po 200 gramech

Biocidní přípravek. Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

Další informace o správném použití nebo nákupu bazénové chemie a příslušenství pro bazény můžete získat v Brně na adrese:
Eseos s.r.o.
Cacovice 2
614 00 Brno
tel: 548 210 826
e-mail: info@eseos.cz