logo    Bazénová chemie Brno    INTERNETOVÝ OBCHOD 

Úvod »Bezchlorová bazénová chemie» Sanosil bezchlorová bazénová chemie 5 l


        

Sanosil bezchlorová bazénová chemie 5 l

img

 

Číslo produktu: XX2012/12143
cena bez DPH: 545 Kč
cena s DPH (21 %):
660 Kč

Kompletní specifikace

Sanosil do bazénu 5 litrů

Sanosil do bazénu je v současné době to nejlepší z bezchlorové bazénové chemie na trhu. Sanosil je vhodný nejen do bazénu, ale i pro bezchlorovou údržbu vířivek a vířivých bazénů.

Sanosil Super do bazénu je prověřená bazénová chemie na bázi aktivního kyslíku a stříbra. Dokonalé dezinfekční vlastnosti této bazénové chemie umožňují udržet bazén nebo vířivku v naprosté čistotě bez zápachu chloru. Bazénový Sanosil Super dezinfikuje vodu dlouhodobě a vysoce kvalitně. Je možné jej použít v bazénech i ve vířivkách.

Počáteční dávka přípravků Sanosil do bazénu je 80 ml/m3. To znamená, že při prvním ošetření jednorázově nadávkujeme například do bazénu o objemu 30 m3 množství 80 x 30 = 2400 ml. Udržovací koncentrace je v rozmezí 20-40 mg/litr. Ta označuje, na jaké koncentraci je nutné přípravek Sanosil v bazénové vodě udržovat. Měříme kontrolním papírkovým testerem. Při správném pH a teplotě do 28 °C je denní potřebná dávka cca 15 ml/m3, to je u bazénu o objemu 30 m3 450 ml přípravku. Hodnotu pH udržujte v rozmezí 6,7 - 7, pak je spotřeba Sanosilu v bazénu nejnižší.