logo    Bazénová chemie Brno    INTERNETOVÝ OBCHOD 

Úvod »Multifunkční bazénová chemie» Triplex 3v1 Multifunkční tablety do bazénu 1 kg


        

Triplex 3v1 Multifunkční tablety do bazénu 1 kg

img

 

Číslo produktu: XX3005/GH0706
EAN kód: 706
cena bez DPH: 252 Kč
cena s DPH (21 %):
305 Kč

Kompletní specifikace

Multifunkční triplex tablety do bazénu 3v1 - 1 kg

Multifunkční triplex tablety do bazénu 3v1 - pomalu a beze zbytku rozpustné tablety do bazénu s cca 80% aktivního chloru. Triplex tablety jsou vhodné pro průběžné, dlouhodobé a komplexní ošetřování bazénové vody, zahrnující dezinfekci, vločkování nečistot, ničení řas a zabránění jejich růstu. Vhodné pro běžné rodinné, venkovní i vnitřní bazény. Pomalé rozpouštění triplex tablety zajistí, že voda v bazénu se nepřechloruje a není cítit chlorem.

Doporučené dávkování: 1 triplex tableta na 20 - 30 m3 vody v bazénu, což odpovídá množství, které by mělo ve vodě po dobu 5 až 10 dní udržet čistou vodu v bazénu a doporučenou koncentraci volného chloru, tj. 0,3 mg/l. Koncentrace je závislá rovněž na teplotě vody, intenzitě slunečního záření, zatížení bazénu a dalších faktorech jako je počasí, spad listí. Tablety se přidávají do bazénu v plováku nebo pomocí dávkovače tablet umístěného před filtrem.

Obsahuje: 1 kg - 5 tablet po 200 gramech

Biocidní přípravek. Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

Další informace o správném použití nebo nákupu bazénové chemie a příslušenství pro bazény můžete získat v Brně na adrese:
Eseos s.r.o.
Cacovice 2
614 00 Brno
tel: 548 210 826
e-mail: info@eseos.cz